Kód: 90/CEN 90/CEN2 90/CEN4 Zvoľte variant

Stredoveké Vráble - predpredaj

€22 €37 €72 od €22
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Už teraz si môžete kúpiť pripravovanú knihu Stredoveké Vráble autora Ľuboša Trubíniho, ktorý je tiež autorom nášho bestselleru História cisárskej pevnosti Vráble, za výhodnú cenu! 

Kategória: Knihy a publikácie

Po úspešnej knihe História cisárskej pevnosti Vráble, ktorá mapuje koniec stredoveku a začiatok novoveku, a priniesla zaujímavé informácie z histórie mestečka Vráble, sa jej autor rozhodol podobným spôsobom zmapovať a podrobne preskúmať stredoveké dejiny mesta Vráble.

Mesto Vráble nemalo dodnes tieto dejiny riadne preskúmané a zmapované. Niekoľkoročným výskumom autor zistil, že o meste Vráble je dodnes zachovaných 75 listín. Jeho výskum prináša všetkým, ktorí majú záujem o históriu Vrábeľ a ich okolia, mnohé doteraz nepreložené staré listiny a autorský text o stredovekých dejinách mesta Vráble. Kniha je doplnená o perokresby a fotografie listín a erbov. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie